Snin.Net Sosyal Paylaşım Sitesi

Güncel haber Biyografi magazin sağlık ile ilgili paylaşım platformu

Gökçe Bahadır Kimdir – Kaç yaşında , Biyografi , Nereli

9 Kasım 1981 doğumlu olan Gökçe Bahadır, Yaprak Dökümü dizisi ile birlikte adını duyurmuştur. Pek çok dizi ve filmde başrol oynayan isim, şuan ki projesi Ufak Tefek Cinayetler dizisi ile adından söz ettirmektedir. Proje içerisinde Oya karakterini canlandıran Bahadır, mağdur bir doktoru oynamaktadır. Belirtilen isim, uzun yıllar önce yaşadığı Ali Sunal birlikteliğiyle de gündemi uzun süre meşgul etmiştir. Sosyal meydanında en çok konuşulan isimlerinden biri olan Bahadır aynı zamanda İstanbul’ doğumludur.


Eğitim Hayatı

Popüler bir isim haline gelmeden önce Gökçe Bahadır, Akademi İstanbul Radyo Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Mesleğine uygun bir iş yapan isim, Müjdat Gezen Sanat merkezinde de oyunculuk eğitimi almıştır.

• Akademi eğitimi alırken aynı zamanda Fenerbahçe FM’de radyo programı sunuculuğunu ya da yapan isim, kısa bir süre sonrasında geniş kitleler tarafından tanınmaya başlamıştır.
• Mezun olmasının adından Best FM’de VJ’lik yapan isim, sunuculuk görevleri de üstlenmiştir.
• Show Tv’de yayınlanan Sinyal programının sunucu olan Bahadır, 2003 yılında başlayan Hayat Bilgisi dizisinde törpü karakteri ile tanınmıştır.
• Asıl yükselişini Yaprak Dökümü ile gerçekleştiren isim, Mühürlü Güller, Beşik Kertmesi ve Tatlı Hayat dizilerinde de bölüm oyunculuğu yapmıştır.
Oyunculuk dışında, şarkı söylemek ve dans etmekte Bahadır’ın sevdiği aktiviteler arasındadır.

Dizi Ve Film Projeleri

Yaprak Dökümü ve Leyla karakteri ile birlikte adını duyuran ve parlak genç oyuncular arasına ismini yazdıran Gökçe Bahadır, oynadığı reklam filmleriyle de adından söz ettirmektedir.

• 2010 yılında iç giyim ve çorap markasının, daha sonrasında da şampuan firmasının yüzü olan isim, televizyonun arananları içerisinde gösterilmeye başlamıştır.
• Bahadır, 2012 yılında Bilken Üniversitesi ödül töreninde en iyi yardımcı kadın oyuncu seçilmiştir.
• 2015 yılında Hatırla Gönül dizisinde de rol arkadaşlarıyla güzel bir uyum yakalayan isim, başarısını her geçen gün biraz daha arttırmaktadır.
Projeleri, dizi ve filmleri dışında aşk hayatıyla da gündemde kalmayı başaran ismin, yakın zaman içerisinde Efe Duru ile olan ilişkisi magazin gündemini sıkça meşgul etmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Snin.Net Sosyal Paylaşım Sitesi © 2018 Sosyal Paylaşım sitesi