Snin.Net Sosyal Paylaşım Sitesi

Güncel haber Biyografi magazin sağlık ile ilgili paylaşım platformu

2018 Yaz Trendleri

Her sene olduğu gibi bu sene de çok güzel ve rengarenk tasarımlı ürünler karşımıza çıkıyor. Herkesin ilgisini çekecek olan 2018 yaz trendleri ile adeta sokakta yürürken fark yaratacaksınız. Kadınlar için Stilettolar, çiçekli uzun elbiseler ve sandaletler, erkekler içinse ceketler, jean gömlekler ve spor ayakkabılar yine vazgeçilmezler arasında yerini alacak gibi duruyor.

2018 Kadın Yaz Trendleri

Kadınlar tarih boyunca dış görünümüne önem vermiştir. Bu sene de geçmişe bir yolculuk yapılacak ve 2018 yaz trendlerinde 80’ler modasını göreceğiz. Her yıl farklı tasarımlara imza atan modacılar ve tasarımcılar sayesinde istediğiniz tarzda kıyafetleri rahatlıkla bulabilirsiniz.2018 yıl kadın yaz modası; Tatil yerlerinde, davetlerde, sokaklarda ve birçok yerde 2018 yılının moda kıyafetlerini değişik aksesuarlarla taçlandırarak kullanabilirsiniz.

2018 yılı yaz ayında kullanabileceğiniz ürünler;

  • Ayakkabılarda ilk sırayı yine parmak arası, püsküllü ve boncuklu ayağı çok şık ve zarif gösteren sandaletler alacak. Bunun yanında spor ayakkabılar ve tabiki stilettoları da göreceğiz.
  • Kıyafetlerde ise uçuş uçuş desenli elbiseler, kot şort ve ceketler, transparan kıyafetler, düz sweatshirtler, jean pantolonlar ve gömlekleri göreceğiz ve sizin kombinlerinizle daha şık hale geleceklerdir.
  • Aksesuar konusunda çok şanslı ve fazla seçeneğe sahip olan kadınlar bu konuda bazen kararsızlığa düşmektedirler. Gömlek üstüne takılabilecek uzun kolyeler, kısa saçlı bayanlara çok yakışacağı düşünülen uzun taşlı ve püsküllü küpeler, şık ve zarif saatler, sırt ve portföy çantalar, büyük gözlükler gibi kullanabileceğiniz aksesuarlar bulunmaktadır. Bu yaz ayında da kadınların şıklık yarışını izleyeceğiz.

 2018 Erkek Yaz Trendleri

Kadınlar kadar çok fazla kıyafet konusunda şanslı olmasalar da değişen ve gelişen moda sektörü sayesinde erkekler de artık tasarım ve şık kıyafetleri kolaylıkla bulabilmektedirler. Dış görünüm her zaman insana özgüven vermektedir. Bu sene 2018 yaz trendleri ile kendinden emin ve özgüvenli insanlar göreceğiz.

2018 yıl erkek yaz modası; resmi görüntüsü altında şık olmayı seven erkekler bu sene de gömlek üstüne yelekler, kumaş veya jean pantalonlar, spor ve klasik ayakkabılar, doğal taş bileklik ile şık saat kombinleri ve hoş parfüm kokuları ile gittikleri mekanlarda dikkatleri üstlerine çekecek gibi duruyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Snin.Net Sosyal Paylaşım Sitesi © 2018 Sosyal Paylaşım sitesi